Připojení k Internetu pro domácnosti

  • Nejvýhodnější a nejspolehlivější připojení k Internetu ve vaší obci.
  • Široký výběr tarifů již od 290,-Kč / měsíc.
  • Moderní IP televize až se 165-ti programy za zvýhodněnou cenu.
  • Základní wifi router v ceně zřízení!

Proč připojení k Internetu od Vochomurka.net ?

Velký výběr tarifů

U nás máte na výběr z několika tarifů a doplňkových služeb jako je nejmodernější internetová TV, levné VoIP telefonování, veřejná IP adresa, přesměrované porty a další. U všech našich služeb uvádíme konečnou cenu a nemusíte se tak obávat žádných skrytých poplatků za aktivace, pronájmy zařízení atd.

Moderní bezdrátová technologie

Instalujeme pouze kvalitní a ověřené Wifi routery, které Vám zajistí dostatečně spolehlivé pokrytí Wifi signálem v domácnosti i třeba na zahradě.

U nás nemáte žádná omezení

Nemusíte se obávat žádných datových (FUP), nebo časových omezení. Náš internet funguje jednoduše neustále a spolehlivě. Běžně dostupná rychlost se pohybuje mezi 80 – 110% vybraného tarifu. Samozřejmostí jsou nízké odezvy do Internetu vhodné pro online hráče her.

Zařízení nejvyšší kvality

Pro své zákazníky chceme to nejlepší a proto používáme nejmodernější a nejkvalitnější zařízení, instalační kabely i další příslušenství od renomovaných výrobců, které zaručují maximální spolehlivost. Na vysílačích jsou instalované záložní zdroje pro případ výpadku proudu a celá síť je monitorována a neustále kontrolována.

Výhody našich služeb

Samotná rychlost / cena o kvalitě služby vypovídá jen z velmi malé části
Skutečná rychlost připojení, kterou si zákazník objedná, je mu na rozdíl od jiných firem k dispozici celý den (zpravidla 70-110 procent sjednané rychlosti)
Připojení nelze porovnávat jen rychlostí, velmi důležitá je tzv. odezva (ping) – můžete si u spousty firem zařídit rychlé připojení, ale pokud budete mít vysoký ping, nikomu přes počítač nezatelefonujete a s nikým si žádnou hru nezahrajete
Kvalitní připojení znamená připojení s minimem výpadků. ( Celá naše síť používá jedny z nejspolehlivějších zařízení na světě, všechny vysílače jsou vybaveny záložními zdroji tak, aby pracovaly i při výpadcích proudu)Nemáme skryté poplatky za „aktivace“, „zprovoznění služby“ , „nájemné za půjčené zařízení“ atd.Garance opravy a servisu připojení u Vás doma v pracovních dnech zpravidla do 24 hodin od nahlášení !Přechod na vyšší i nižší tarif bez dodatečných poplatků!Bezplatná výměna přijímače za novější model v rámci pravidelné obměnyTrvalý dohled nad fungováním sítě pro maximální spolehlivost a kvalitu poskytovaných služeb.Podporujete podnikání v České Republice – daně a zisky nejdou do zahraničí jako u nadnárodních operátorů, ale zůstavají v Jihomoravském krajiPro připojení nepotřebujete pevnou linku, ani mobilní signálPřipojení je bez datového a časového omezeníNadstandardní služby zdarma – přesměrování portů z veřejných IP, virtuální Unifi Controller, dálková správa wifi zařízení v domácnostech, atd.
Menu