Kdysi dávno, v jedné zapomenuté vesničce na sever od Brna….

Píše se rok 2002, Internet do domácností teprve velmi zlehka přichází po pomalých telefonních linkách, účtovaný podle času připojení… Vládne tu monopol jediného poskytovatele. Situace zdá se, nemá výhled brzkého zlepšení…

Právě takto začíná naše historie v telekomunikacích. Velmi brzy přichází zprovoznění sousedské počítačové sítě, po jejím vzoru pak zprovoznění druhé sousedské sítě ve vedlejší obci, prozatím ještě bez Internetu. Místní chat mezi sousedy, sdílení souborů a hraní her bylo skvělé, ale pořád tomu něco chybělo…

Konečně přichází ten den, kdy k nám byl připojen Internet, bezdrátový, bezdrátový… ba přímo mobilní, ano, skutečně se nám podařilo nasdílet v té době datově neomezené tzv. GPRS připojení přes mobilní data. Jako směrovač sloužil vyřazený počítač a data do něho tekla přes sériový kabel z průmyslového modemu Siemens. Tak, teď už máme vše, jen je to trochu pomalé…

Na trh přicházejí WIFI zařízení a v tuto chvíli už se nám pomocí nich podařilo propojit dvě počítačové sítě v sousedních obcích a pořídit jedno velké a rychlejší připojení pro všechny.

Od roku 2005 působíme již jako oficiální poskytovatel internetového připojení pro domácnosti, firmy a instituce.

Známe jejich potřeby i specifika. Víme, že důležitější než velká reklama, za kterou pokulhávají nabízené služby, je důležitější spolehlivost, kvalita a osobní přístup.

V pokrytých oblastech jsme jedním z největších a nejspolehlivějších poskytovatelů připojení k Internetu. Naše služby jsou téměř všude kolem Vás. Pravděpodobně naše služby využívají Vaši známí, sousedé, možná už i právě Vy.

Neoháníme se referencemi firem a institucí, kam naše služby dodáváme, pravdivost těchto seznamů si zákazník mnohdy nemá šanci ověřit. Z těchto seznamů se pak u jiných poskytovatelů stává spíše seznam firem, kterým daný poskytovatel „někdy něco prodal“ a nevypovídá to nic o spokojenosti zákazníků s jeho službami.

Naší největší referencí jsou sami zákazníci, kteří naše služby doporučují ostatním.

Ctíme zásady odpovědnosti a hledíme do budoucna. Pomáháme těm, kteří si sami pomoci nemohou. Podporujeme sociální služby v regionu, spolky pro ochranu zvířat i zájmové kroužky pro děti.

Sídlo firmy není v Praze, ani v zahraničí. Sídlíme v malé vesničce u Brna a díky tomu zvyšujeme příjmy do obecní pokladny. Tím podporujeme růst a ekonomiku v našem regionu.

Pokud se s těmito myšlenkami ztotožnujete, vítejte v našem světě!

Za to čím jsme, vděčíme Vám, našim zákazníkům. Děkujeme!

Leoš Kratochvíl – zakladatel společnosti.

Menu