Proč si do firmy pořídit připojení k Internetu od Vochomurka.net ?

Garance dostupnosti

Garantujeme vysokou dostupnost našich služeb. Nabízíme pouze garantované linky včetně přidělení potřebného počtu veřejných IP adres. Případně Vám můžeme zprostředkovat linky s garancí rychlosti jen v pracovních hodinách (cenově výhodné)

Dohled 24/7

Firemní garantované linky jsou monitorovány 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Jakýkoliv problém je hlášen na dohledové centrum pro co nejrychlejší vyřešení vzniklé situace. Náš technik je Vám k dispozici kdykoliv to bude nutné, jak v pracovní dny, tak o víkendech.

Garantovaná rychlost v obou směrech

Nabízíme kvalitní plně symetrické linky o rychlostech od 10 Mbit do 1000 Mbit na profesionálních spojích v pásmu 10Ghz – 80 Ghz. Linky splňují standardy velmi vysoké dostupnosti služeb (Very High Availability) běžně kolem 99.90%

Neomezený objem přenesených dat

Nemusíte se obávat o žádné limity, nebo zpomalení internetu po využití určitého objemu dat. Garantované linky poběží vždy sjednanou rychlostí.

Možnost záložního připojení

Pro případy neočekávaného výpadku Vám zajistíme záložní připojení k internetu s automatickým přepínáním hlavní/záložní konektivita. Dostupnost těchto linek je pak průměrně 99.95 % ročně.

Kompletní instalace až po předávací rozhraní zákazníka

O nic se nemusíte starat, přijedeme, změříme sílu a kvalitu signálu, připravíme nabídku a následně jí realizujeme. 

Menu