Proč připojení k Internetu od Vochomurka.net ?

Velký výběr tarifů

U nás máte na výběr z několika tarifů a doplňkových služeb jako je nejmodernější internetová TV, levné VoIP telefonování, veřejná IP adresa, přesměrované porty a další. U všech našich služeb uvádíme konečnou cenu a nemusíte se tak obávat žádných skrytých poplatků za aktivace, pronájmy zařízení atd.

Moderní bezdrátová technologie

Instalujeme pouze kvalitní a ověřené Wifi routery, které Vám zajistí dostatečně spolehlivé pokrytí Wifi signálem v domácnosti i třeba na zahradě.

U nás nemáte žádná omezení

Nemusíte se obávat žádných datových (FUP), nebo časových omezení. Náš internet funguje jednoduše neustále a spolehlivě. Běžně dostupná rychlost se pohybuje mezi 80 – 110% vybraného tarifu. Samozřejmostí jsou nízké odezvy do Internetu vhodné pro online hráče her.

Zařízení nejvyšší kvality

Pro své zákazníky chceme to nejlepší a proto používáme nejmodernější a nejkvalitnější zařízení, instalační kabely i další příslušenství od renomovaných výrobců, které zaručují maximální spolehlivost. Na vysílačích jsou instalované záložní zdroje pro případ výpadku proudu a celá síť je monitorována a neustále kontrolována.

Menu