99 Kč Užívejte si až 165 TV kanálů,
včetně 7 dní zpětného
přehrávání a až 120 hodin
osobních nahrávek
od

měsíčně
Naše televize

Proč si pořídit televizi od Vochomurka.net ?

Užívejte si výhody moderní internetové televize SledováníTV.  Nemusíte řešit antény, signál, satelitní parabolu, settopbox atd.  Stačí si užívat výhod moderní technologie jako je zastavení pořadů, přehrávání až 7 dní zpětně, velký výběr kanálů a tématických balíčků.

Funguje na všech námi nabízených technologiích (Wifi, kabel, optika)

Pořady můžete vrátit v čase, zastavit nebo spustit od začátku…

Nemusíte nic vrtat, bourat ani složitě montovat.

Televizi máte všude v EU, kde se připojíte k internetu.

Nemusíte se vázat smlouvou, zaregistrujte se a sledujte.

Už nikdy nemusíte měnit svůj televizní přijímač.

TV tarif START

88 TV kanálů z toho 57 v HD
+ 66 rádií

Zpětné přehrávání 7 dní
+ 50 hodin nahrávek

za 99,-Kč /měsíčně

14 dní ZDARMA na zkoušku

DĚTSKÝ

10 kanálů (1 kanál v HD)

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků. *nelze zakoupit samostatně – pouze k některému z hlavních balíčků.

Cena: 69,-Kč /měsíčně

MÝCH 7

4 kanály + 37 kanálů

Namixujte si 7 kanálů podle svého výběru. Každý měsíc je můžete změnit. PO ZAPLACENÍ BALÍČKU se ve vašem nastavení účtu objeví možnost vyskládat si 7 prémiových kanálů z celkově nabízených. Po 30 dnech si můžete svou volbu kanálů změnit. K vašim 7 kanálům dostanete vždy zdarma 4 kanály Óčka v HD kvalitě. Některé kanály jsou nabízené pouze společně ve skupinách: Eurosport 1 + Eurosport 2 (skupina Eurosport) a Animal planet + Discovery + ID Invesigation Discovery + TLC + Travel Channel (skupina Discovery).

Cena: 169,-Kč /měsíčně

DOKU

10 kanálů (9 kanálů v HD)

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

Cena: 99,-Kč /měsíčně

Další balíčky

FILMBOX + FILMBOX OD

+ 13 kanálů (10 kanálů v HD)

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě! Kromě kanálů Filmbox dostanete i filmotéku Filmbox OD za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéku.

Cena: 149,-Kč /měsíčně

SPORT

+ 12 kanálů (12 kanálů v HD)

Objednejte si SPORT – programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

Cena: 209,-Kč /měsíčně

NP +

+ 14 kanálů (13 kanálů v HD)

Sledujte kanály Nova, Nova Cinema, Nova 2, Nova Gold, Nova Action, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy Central – kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení – až 7 dní zpětně.

Cena: ZDARMA

HBO

+ 3 kanály (3 kanály v HD)

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

Cena: 225,-Kč /měsíčně

BASIC

+ 60 kanálů (35 kanálů v HD)

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni – Profil.

Cena: 379,-Kč /měsíčně

MAX

+ 75 kanálů (44 kanálů v HD)

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni – Profil.

Cena: 499,-Kč /měsíčně

MAXI + HBO GO

+ 96 kanálů (61 kanálů v HD)

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat Kromě balíčku Maxi dostanete i filmotéku HBO Go za zvýhodněnou cenu 25 Kč, filmotéku Edisonline Lite za 1 Kč a Filmotéku Filmbox OD za 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéky. Služba HBO GO Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO GO je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbogo.cz (zvolte operátora sledovanitv.cz).

Cena: 749,-Kč /měsíčně

RELAXXX

+ 16 kanálů (12 kanálů v HD)

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně – vždy je potřeba ho mít s některým z hlavních balíčků. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni – Profil.

Cena: 199,-Kč /měsíčně

FILMOVÝ

+ 6 kanálů (5 kanálů v HD)

Balíček pro milovníky filmů různých žánrů.

Cena: 149,-Kč /měsíčně

HBO MAXPACK

+ 5 kanálů (5 kanálů v HD)

Balíček pro milovníky filmů různých žánrů.

Cena: 299,-Kč /měsíčně

SPORT+

+ 12 kanálů (10 kanálů v HD)

Užijte si unikátní kombinaci sportovních a erotických kanálů. Sledujte Formule 1, tenisové grandslamy, Moto GP a další sportovní přenosy a zároveň relaxujte s lechtivými pořady různých stylů a žánrů.

Cena: 299,-Kč /měsíčně

HBO + HBO GO

+ 3 kanály (3 kanály v HD)

JAK VYUŽÍT AKCE HBO + HBO GO za 1 KČ/0,1 €? UHRAĎTE TENTO BALÍČEK POMOCÍ PLATEBNÍ KARTY. PLATÍ POUZE PRO HISTORICKY PRVNÍ NÁKUP BALÍČKU. Další měsíce jsou již zpoplatněny za běžnou cenu. Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Kromě kanálů HBO, HBO 2 a HBO 3 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO GO. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku. Služba HBO GO Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO GO je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbogo.cz (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně – pouze k některému z hlavních balíčků

Cena 255,-Kč /měsíčně

EDISONLINE OD

+ 2 kanály (2 kanály v HD)

Edisonline OD je první česko-slovenská videotéka zaměřená na světový festivalový film. Přináší prověřené klasiky, zbrusu nové premiérové tituly a bonusový obsah. Originální filmová tvorba z více než 50 zemí světa. Filmy sledujte v původním znění s titulky.

Cena: 149,-Kč /měsíčně

OBJEDNÁVKA
rozšiřujících balíčků

Vyplňte všechny údaje a vyberte si k balíčku TV Start libovolný, dodatkový balíček. Po odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
TV balíček
Zvolte prosím nejdříve nějakou možnost.
Menu